Ідея соборності була і залишається базовою національною цінністю українців

Дата: 22.01.2024 13:02

Ідея соборності була і залишається базовою національною цінністю українців

Сьогодні, з нагоди державного свята – Дня Соборності України, начальник Подільської районної державної адміністрації Михайло ЛАЗАРЕНКО ініціював урочисте нагородження кращих працівників РВА, волонтерів, військовослужбовців Подільщини.

На початку всі присутні згадали всіх загиблих хвилиною мовчання та з гордістю виконали Державний Гімн України.

З вітальним словом звернувся до присутніх очільник району: «День Соборності України – для кожного з нас історичний символ об'єднання країни і, водночас, загальний орієнтир майбутнього, адже саме суспільна, духовна і територіальна єдність України є найважливішою умовою для розбудови нашої держави. Я вдячний всім присутнім за всебічну підтримку та допомогу нашим Захисникам, адже лише в єдності наша сила!»

З нагоди свята начальник Подільської РВА Михайло Лазаренко вручив 11-му окремому мотопіхотному батальйону «Київська русь» 3 FPV-дронив/ч 3035 18-ї Слов’янської бригади національної гвардії України також отримали 3 FPV-дрони, Всеукраїнська профспілка Національної поліції отримала 2 FPV-дрони.

Також почесні грамоти від Одеської обласної державної адміністрації отримали:

- заступник голови Подільської РВА Вадим Мегіс;

- Заступник Піщанського сільського голови - Володимир Гербенський.

Було оголошено подяку начальника Подільської РВА, начальнику відділу розвитку культури та туризму Куяльницької сільської ради – Красовській Надії.

Іменні Годинники районної державної адміністрації отримали:

- Начальник відділу з питань управління персоналом апарату РДА – Галина Вакарчук;

- Заступник начальника Подільської РВА Вадим Мегіс;

- Військовослужбовиця в/ч А2980 - Ірина Макарова, батальйон «Київська русь»;

- Волонтер Савранської територіальної громади - Микола Яровий.

За сприяння та співпрацю у наданні допомоги Українській армії, активну громадську позицію у боротьбі за незалежність подяку від командира військової частини А2980 11-ого окремого мотопіхотного батальйону «Київська русь» оголошено:

- директору ТДВ «АПК «САВРАНЬ» - Володимиру Бондарчуку;

- секретарю Савранської селищної ради – Олегу Жируну;

- депутату Савранської селищної ради – Тетяні Асауляк;

- голові Громадської ради при Савранській селищній раді – Лідії Поліщук;

- директору ТОВ «МИРДАР» - Олександру Химичу;

- Зеленогірському селищному голові – Володимиру Калкатіну;

- водію Подільської РДА – Денису Цапку.

Від командира військової частини А2980 11-ого окремого мотопіхотного батальйону «Київська русь» начальнику Поідльської РВА Михайлу ЛАЗАРЕНКУ було урочисто вручено іменну подяку.

Подяки від 18 Слов’янської бригади східного оперативно територіального об’єднання національної гвардії України, за вагомий внесок в зміцнення обороноздатності, та підтримку підрозділів бригади отримали:

- директор ФГ «Добробут» - Валерій Волошин;

- директор ТОВ «МИРДАР» - Олександр Химич;

- директор «ТД «САВРАНСЬКИЙ ХЛІБ» - Ігор Лозовий;

- приватний підприємець Слобідської громади Сергій Пекар.

Державний прапор від східного оперативного територіального обʼєднання національної гвардії України 18 Словʼянська бригада за здійснення технічного забезпечення, ремонту та реставрації техніки для потреб ЗСУ – отримали:

- заступник голови ФГ «ПРОГРЕСАГРО» Любомир Борсукевич,

- інженер ФГ «ПРОГРЕСАГРО» Василь Гнидюк.

Від головного управління національної поліції в Одеській області, а саме спец підрозділів, які виконують завдання за призначенням подяки отримали:

-представник ФГ «Стрілець» -Артем Касевич;

-представник ФГ «ОБРІЙ» - Альона Городнюк.

Соборність – не лише збереження пам’яті про минуле, а й запорука виживання нації у складних умовах сьогодення - повномасштабної війни на нашій території.

НАША ЄДНІСТЬ – ЦЕ НАША ЗБРОЯ!