Прозорість бюджету = довіра жителів громади

Дата: 23.01.2024 13:06

Прозорість бюджету = довіра жителів громади

Сьогодні за ініціативи начальника Подільської районної військової адміністрації Михайла ЛАЗАРЕНКА відбулась робоча зустріч з головою Куяльницької громади Сергієм ПАЛАМАРЧУКОМ.

Метою зустрічі було обговорення стану доріг під час ожеледиці, а також обговорили проєкти, які реалізуватимуться у новому 2024 році, окреслено ряд існуючих проблем та обговорено можливі шляхи їх вирішення.

Михайло Дмитрович акцентував увагу на тому, що одним із головних аспектів на даний час є неухильне дотримання антикорупційного законодавства під час реалізації тендерних проєктів.

Також очільник району звернув увагу на заходах контролю за застосуванням бюджетних коштів в Куяльницькій громаді та ефективності їхнього використання.

Сергій Миколайович доповів, що Куяльницька громада до використання бюджетних коштів ставиться виважено та на постійній основі допомагає ЗСУ.

Також був визначений перелік питань, по яким Михайло Дмитрович надав відповідні доручення.