Реальні історії: Херсонщина Як інспектор праці посприяв у виплаті заборгованої заробітної плати працівникам закладу освіти.

Дата: 24.01.2024 13:31

Південне міжрегіональне управління Державної служби з питань праці

Маргарита (ім’я змінено) звернулась до Південного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці за допомогою у вирішенні питання виплати заборгованої заробітної плати при звільненні.

Стурбована громадянка повідомила, що працювала у освітньому закладі Каховського району, який на сьогодні знаходиться на тимчасово окупованій території Херсонській області. Свою роботу виконувала сумлінно та добросовісно за дистанційною формою організації праці. Однак з травня 2023 року заробітну плату за умовами трудового договору вчасно не отримувала. Більш того утворилась заборгованість із виплати заробітної плати більше ніж за п’ять місяців, яку роботодавець не виплатив навіть при звільненні.

На прохання прояснити ситуацію та виплатити належні кошти Маргарита не отримала жодних чітких відповідей від роботодавця, який й надалі замовчував проблему та не поспішав її вирішувати. Також за повідомленням Маргарити заборгованість із виплати заробітної плати була не лише перед нею, а і перед іншими працівниками освітнього закладу.

Деталі за посиланням: http://surl.li/plgva