Акцентуємо увагу на важливості та прозорості системного контролю

Дата: 24.01.2024 15:42

#прозорістьтапідзвітність

Акцентуємо увагу на важливості та прозорості системного контролю

Сьогодні очільник району, Михайло Дмитрович провів робочу зустріч з виконуючим повноваження Подільського міського голови Олегом Албанським.

В першу чергу начальник Подільської РВА наголосив на використанні бюджетних коштів, саме прозорість сприяє підвищенню відповідальності та надає громадянам інформацію про діяльність органу. Зауважив на забезпеченні громадян швидкого та зручного доступу до відповідних даних.

Також Михайло Дмитрович зазначив, що на постійному контролі керівництво громади має тримати питання перевірки об'єктів цивільного захисту, зокрема їх облаштування та відкритий доступ для громадян.

За підсумками зустрічі, очільник Подільської РВА наголосив, що по всім проведеним сумнівним витратам Державна аудиторська служба України і правоохоронні органи будуть відповідно реагувати та перевіряти інформацію щодо використання коштів.