Простими словами про стійкість, про здатність проходити крізь складні життєві обставини, водночас зберігаючи та навіть посилюючи власне ментальне здоров’я.

Дата: 25.01.2024 13:27

Сьогодні вночі Одещина зазнала чергового масованого ракетного обстрілу.

В таких ситуаціях головне – стабілізувати психоемоційний стан людини, коли вона розгублена та налякана, допомогти пережити горе й що дуже важливо – розпізнати стан, коли потрібна допомога фахівця та супроводити до нього.

Перша психологічна підтримка має велике значення, адже найчастіше вона не дозволяє травмі укорінюватися у свідомості людини. Тому дедалі більше поліцейських, рятувальників, медиків екстреної допомоги опановують ці навички

На офіційному FB-представництві Координаційного центру з психічного здоров’я Кабінету Міністрів України багато цікавої інформації, яка може стати корисною саме для вас.

Розпочинається новий сезон інтерв’ю з експертами на тему ментального здоров’я. Переходьте за посиланням і будьте стійкими та здоровими https://www.facebook.com/MentalHealthUA

#тияк