До уваги платників !

Дата: 30.01.2024 15:12

До уваги платників !

Згідно зі ст. 67 Конституції України кожен зобов’язаний сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, встановлених законом.

Відповідно до листа  Головного управління ДПС в Одеській області №999/5/15-32-13-01-05 станом на 01 січня 2024 року виникла велика заборгованість по сплаті податків. Звертаємо увагу фізичних осіб , власників земельних часток (паїв) у яких виникла заборгованість у вигляді мінімального податкового зобов’язання.

Якщо у Вас борг і ви з ним не згодні, звертаєтесь у Любашівське відділення ДПС. Якщо не буде звернення і не буде підтверджуючих документів про помилкове нарахування, борг нікуди не дінеться . Якщо у Вас така ситуація, то вам необхідно написати заяви та надати підтверджуючі документи про заключення  договорів (тобто витяг з договору речових прав). Після перевірки Вам буде знято нарахування.

Детальніше про заборговану суму, вид податку та підстави виникнення податкового боргу платник податків має можливість дізнатись:

- скориставшись приватною частиною Електронного кабінету, яка розміщена на офіційному вебпорталі ДПС за посиланням: https://cabinet.tax.gov.ua, з дотриманням вимог Законів України «Про електронні документи та електронний документообіг»

Любашівська селищна рада просить власників земельних часток (паїв) звернутися до Фінансового управління Любашівської селищної ради (вул.Володимира Князя,132) або у  відділеня Любашівської ДПІ задля  перевірки наявності боргів по сплаті ПДФО МПЗ, з метою негайного їх погашення. У разі несплати,  нараховуються штрафні санкції та пеня на наявну заборгованість, яка в подальшому може бути стягнута в судовому порядку.

Телефон для довідок 2-22-10