Вільне Ганзейське місто Бремен сприяє збереженню культурної спадщини в Одеській області

Дата: 31.01.2024 08:19

Сьогодні, під час постійних терористичних атак ворога, як ніколи, важливо дбати про збереження культурної спадщини задля уникнення втрати унікальних артефактів та витворів мистецтва, які є невід'ємною частиною ідентичності народів та спільним надбанням людства.

Вільне Ганзейське місто Бремен в черговий раз проявили свою солідарність.

У рамках діючої міжрегіональної угоди між нашими регіонами для Одеської області було передано 22 книжкових сканери, 5 3-D сканерів для оцифрування об'ємних картин та творів монументального мистецтва, а також 5 моноблоків та іншу техніку для закладів культури регіону.

Цей крок важливий для збереження та оцифрування матеріалів культурної спадщини, і ми вдячні за те, що Бремен стоїть поруч з нами і у цьому важливому завданні. Це ще один крок у розвитку закладів культури Одещини, що дозволить зберегти та донести до наших нащадків багатство нашої історії.

Дякуємо, нашим партнерам – Вільному Ганзейському місту Бремен, за можливість працювати разом, поступову підтримку та внесок у збереження нашої спільної культурної спадщини!

Нагадаємо, що у червні 2023 року було підписано Спільну декларацію про співпрацю між Одеською ОВА (Україна) та Адміністрацією Регіону Вільного ганзейського міста Бремен (Німеччина) в рамках якої Одещина постійно відчуває підтримку від німецьких партнерів.