Сьогодні начальник Подільської районної військової адміністрації Михайло ЛАЗАРЕНКО взяв участь в ХХVІІ черговій сесії Любашівської селищної ради.

Дата: 31.01.2024 15:32

На початку всі присутні виконали Гімн України та хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих героїв.

Виступаючи перед присутніми, Михайло Дмитрович зазначив: «Я хочу подякувати Любашівській громаді за допомогу ЗСУ, підтримку ветеранів війни та їх сімей! Це надважливо зараз!».

Загалом депутати розглянули 56 питань. Зокрема:

- Про звіт Любашівської селищної ради щодо виконання селищного бюджету за 2023 рік;

- Про виконання Програми «Територіальна оборона на території Любашівської територіальної громади та фінансова підтримка частини дислокованої на території громади на 2021-2023 роки»;

- Про виконання Програми «Доступна медицина Любашівської селищної ради на 2021-2023 роки»;

- Про хід виконання Програми поводження з твердими побутовими відходами.

Традиційно цілий ряд рішень було прийнято з метою врегулювання майнових відносин, надання дозволу на розробку технічної документації, засобів, договорів оренди тощо.

Депутатами були розглянуті та прийняті рішення по питанням порядку денного.