Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі 65110000-7 «Розподіл води» UA-2024-01-30-002575-a

Дата: 02.02.2024 10:01

(відповідно до пункту 41 постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 року
№ 710 «Про ефективне використання державних коштів»)

1

Назва предмета закупівлі

Послуги з централізованого водопостачання Код ДК 021:2015 - 65110000-7 «Розподіл води»

2

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Виконавець (КП «Джерело - Комунсервіс» Любашівської селищної ради ради) зобов’язується у 2024 році постачати Споживачу (Любашівська селищна рада) питну воду за Кодом ДК 021:2015 - 65110000-7 «Розподіл води».

Виконавець зобов’язується постачати питну воду, яка відповідає чинному стандарту або дозволу Держспоживстандарту України та Міністерства Охорони здоров’я України на відхилення від стандарту.

Місце надання Послуги: смт Любашівка Подільського району Одеської області,

Кількісна потреба у постачанні питної води розрахована, виходячи із встановлених лімітів та витратах води у попередніх періодах.

3

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення

Ціна Договору складає 260019.60грн. з ПДВ.

Оплата за надані Послуги здійснюється згідно тарифів і становить 27.60 грн. за 1 м3 на послуги з розподілу води (водопостачання).

Крім цього, враховано розмір бюджетного призначення, який визначено відповідно до кошторису на 2024 рік за КЕКВ 2272 «Оплата водопостачання та водовідведення».