Любашівський заклад дошкільної освіти № 1  «Сонечко» Любашівської селищної ради Одеської області відсначив 60-річний ювілей

Дата: 06.02.2024 08:31

Дитячий садок - це країна дитинства, де завжди панує радість, дитячий сміх та любов. Працівники дошкільного закладу щодня віддають частинку своєї душі та серця у справі виховання наймолодших громадян нашої держави.

Рівно 60 років тому (05 лютого 1964 року) Любашівський заклад дошкільної освіти № 1  «Сонечко» Любашівської селищної ради Одеської області гостинно відчинив двері своїм першим вихованцям та прикрасив собою мережу освітніх закладів Любашівки.

День народження - це особливий день, сповнений вітань, подарунків, щирих побажань, очікування дива. 05 лютого 2024 року, у святково вбрані стіни дитячого садка завітали Любашівський селищний голова Геннадій Павлов, секретар Любашівської селищної ради Людмила Мокряк, начальник відділу освіти, молоді та спорту Любашівської селищної ради Олександр Байрак, голова Любашівської об’єднаної організації профспілки працівників освіти і науки України Валерій Бондаренко, постійні спонсори голова ф/г «Основа-2» Андрій Високий та фізична особа-підприємець Ольга Карпова, представники батьківського комітету.

Кожен гість виступив зі словами привітання, дякували керівництву і працівникам дитячого навчального закладу за багаторічну сумлінну працю, побажавши їм невичерпної енергії, наснаги і благополуччя та передавали закладу подарунки. Пообіцяли і надалі всіляко підтримувати діяльність виховного закладу.

З нагоди відзначення 60-річного ювілею дошкільного закладу Почесною грамотою від Подільської районної військової адміністрації нагороджено колектив  Любашівського закладу дошкільної освіти № 1  «Сонечко» та Грамотами Любашівської селищної ради працівники дитячого садку.

Талановиті вихованці під керівництвом досвідчених вихователів подарували присутнім яскраву та зворушливу концертну програму, багато посмішок, позитиву та ще більшого бажання працювати на розвиток Любашівської селищної територіальної громади.

У дитячому садку "Сонечко" працюють по-справжньому творчі люди, які всю свою душу і серце віддають дітям, даруючи малятам щасливий світ дитинства. То ж нехай дитячий садок зустріне ще не одну славну дату, а ті добрі справи, які уже зроблено за ці роки, будуть справжнім "скарбом" для наступних поколінь педагогів і вихованців.

Бажаємо всім сьогодні головного: нехай настане мир на нашій українській землі, щоб кожен з наших Воїнів повернувся до своїх дітей, сімей, батьків.

Діти мають право на безтурботне дитинство. І ми, дорослі, повинні робити все для того, аби вони росли здоровими й щасливими, навіть попри війну.

Разом до Перемоги!