Дата: 12.02.2024 09:04

11 лютого 2024 року Любашівська  громада провела в останню путь Героя – Валерія КРОХМАЛЯ.

Захисник загинув 27 травня 2022 року, під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Сєвєродонецьк Луганської області.

Йому було 35 років.

Захисник України вважався зниклим безвісти з травня 2022 року і вся Любашівська громада, а особливо мати до останнього сподівались, що живий. На жаль, дива не сталось. Тільки зараз, після тривалих пошуків, тіло безвісти зниклого Валерія вдалося встановити за даними ДНК-експертизи та рідні отримали змогу поховати Героя вдома.

Сотні мешканців громади проводжали траурний кортеж із домовиною Валерія до його останнього місця спочинку. Прощалися з полеглим Захисником односельчани, рідні, військові, духівництво, керівництво громади і всі небайдужі, які прийшли віддати шану й схилити голови за найвищу жертву нашого земляка - за майбутнє України.

Героя поховали на кладовищі в селі Троїцьке, де відбулася заупокійна служба за Захисником та церемонія прощання з усіма військовими почестями.

Пам’ять про Валерія назавжди залишиться в наших серцях. Щиро співчуваємо рідним та близьким Героя, який віддав своє життя за Україну.

Вічна пам’ять Герою!

Слава Україні!