40% кандидатів у водії успішно складають теоретичний іспит після самопідготовки

Дата: 13.02.2024 10:16

З початку цього року понад 4 тисячі осіб складали теоретичний іспит після самопідготовки у сервісних центрах МВС по всій Україні. Із них більше 1,5 тисячі успішно склали тестування, а це близько 40%.

У Головному сервісному центрі МВС нагадують, що громадяни, які хочуть стати водіями, можуть вивчати теоретичний модуль як в автошколі, так і самостійно. Кандидати у кермувальники можуть використовувати друковану чи електронну літературу. Також вивчати правила дорожнього руху за темами навчальної програми. Для перевірки знань в нагоді стане онлайн-тренажер з ПДР, який показує питання, які будуть на теоретичному іспиті.

Для складання теоретичного іспиту, необхідно звернутись до будь-якого зручного сервісного центру МВС, який здійснює екзаменаційну діяльність. Звертаємо увагу, що послуги надаються за талонами електронної черги. Здійснити запис можливо через функціонал Е-запис або термінал, який розташований у сервісному центрі МВС. З собою потрібно взяти документи:

• паспорт з відміткою про місце реєстрації або ID-картку;
  • ідентифікаційний номер;
  • медичну довідку, що підтверджує придатність до керування транспортним засобом обраної категорії.

На складання теоретичного іспиту виділяється 20 хвилин. Під час тесту допускається 2 помилки, якщо більше – іспит не складено. Наступна спроба можливо через 10 днів після невдалої. Вартість складання теоретичного іспиту коштує 250 грн.

Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.