Прозорість і підзвітність

Дата: 14.02.2024 10:36

#прозорістьтапідзвітність

Сьогодні начальник Подільської РВА Михайло Лазаренко провів робочу зустріч з виконуючим повноваження Подільського міського голови Олегом Албанським.

В ході робочої зустрічі були обговорені питання щодо:

організації соціального захисту внутрішньо переміщених осіб , які проживають на території громади;

налагодження взаємодії й ефективної комунікації між керівництвом, співробітниками громади та депутатським корпусом, прозорість у підготовці, обговоренні та прийнятті рішень Подільської міської ради.

Окремо було винесено питання щодо прозорого та виваженого використання бюджету громади та обговорено доцільність тендерів.

Михайло Дмитрович зазначив: «Наразі всі кошти повинні спрямовуватись на допомогу ЗСУ, підтримку закладів освіти і покращення рівня надання медичних послуг!»

Михайло Лазаренко акцентував увагу на продовженні активної діяльності щодо підтримки та допомоги Збройних Сил України та інших військових формувань.