«Круглий стіл» з ветеранами, учасниками бойових дій на території інших держав Любашівської громади

Дата: 15.02.2024 15:12

15 лютого 2024 року в медіацентрі Любашівської публічної бібліотеки, Любашівський селищний голова Геннадій Павлов зустрівся з представниками Любашівської громадської організації ветеранів Афганістану, воїнів-інтернаціоналістів аби дізнатися про найбільш болючі проблеми та за «круглим столом» визначити шляхи їх вирішення.

Запрошені на зустріч представники Управління «Центр надання адміністративних послуг» селищної ради, КНП «Любашівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» селищної ради, управління соціального захисту населення Подільської райдержадміністрації розповіли про роботу з забезпечення соціальних пільг з державного та місцевого бюджетів учасників бойових дій різних військових конфліктів на території інших держав та учасників бойових дій з 2014 року по теперішній час, про зміни в законодавстві, надання медичних послуг, забезпечення санаторним лікуванням тощо.

Усі зауваження та пропозиції учасників бойових дій взяті керівництвом Любашівської громади до уваги і подальшого вирішення. У розмові із воїнами- афганцями селищний голова підкреслив, що, селищна рада постійно, не зважаючи на військовий стан,  підтримуватиме та буде допомагати всім учасникам бойових дій та їх рідним, а також іншим пільговим категоріям населення. Побажав усім мирного неба та довгожданої Перемоги.