20 лютого в Україні відзначається День пам’яті Героїв Небесної Сотні

Дата: 20.02.2024 07:54

Шановні жителі Любашівської селищної територіальної громади!

20 лютого в Україні відзначається День пам’яті Героїв Небесної Сотні – на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Євромайдану (листопад 2013 року - лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Герої Небесної Сотні стали для всієї України не лише символом жертовності, героїзму та патріотизму, але і джерелом натхнення для наших героїчних воїнів, які гідно продовжують справу Героїв Небесної Сотні, захищають наше з вами право на вільне життя.

В 2024 році пам’ять про подвиг Небесної Сотні вшановується під гаслом "Залищаємося гідними своїх Героїв!"

Схилімо голови перед Героями Небесної Сотні, нехай пам’ять про них, безневинно убитих, згуртує нас, живих, дасть нам силу та мудрість для зміцнення власної держави на рідній землі .

Хай Господь оберігає кожного бійця, підтримує кожну родину, яка оплакує Героя. Дякуємо захисникам. Віримо Збройним Силам України.

Наближаємо Перемогу разом!

З  повагою

Любашівський селищний голова                                                   Геннадій ПАВЛОВ