Дата: 20.02.2024 13:54

❗️Якщо ви ВПО, перемістилися до 24 лютого 2022 року та отримуєте пенсію в АТ «Ощадбанк», встигніть пройти ідентифікацію! Це можна зробити навіть за допомогою відеозвязку.

✅ Для цього заповніть заяву на проходження ідентифікації на вебпорталі Пенсійного фонду України portal.pfu.gov.ua чи зателефонуйте:

📞 0800 503 753

📞 (044) 281 08 70

📞 (044) 281 08 71.

✅ Зробіть це до 15 березня для того, щоб у Пенсійному фонді встигли опрацювати звернення.

✅ Існують також інші способи ідентифікації:

🔸 Особисто звернутися до відділення АТ «Ощадбанк» або до сервісного центру Пенсійного фонду України.

🔸 Авторизуватися на Порталі електронних послуг ПФУ за допомогою Дія.Підпис.

🔸 Звернутися до закордонної дипломатичної установи (у випадку перебування за кордоном).

❗️Якщо не пройти ідентифікацію до 31 березня, то виплата пенсії припиниться. Ідентифікацію потрібно проходити кожні 6 місяців.

🔗 Детальніше про те, як пройти ідентифікацію, в інфографіці за посиланням https://www.vplyv.org.ua/archives/8521

Мультфільм створений ГО “Громадський холдинг “ГРУПА ВПЛИВУ” за підтримки Міжнародної фундації виборчих систем (IFES), Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та британської допомоги (UK aid) від Уряду Великої Британії. Будь-які думки, висловлені в цьому мультфільмі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів та Уряду Великої Британії.