ПРОЗОРЕ ВИКОРИСТАННЯ БЮДЖЕТНИХ КОШТІВ – ДОВІРА МЕШКАНЦІВ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ДО ВЛАДИ

Дата: 22.02.2024 08:27

Начальник Подільської районної військової адміністрації Михайло Лазаренко провів робочу зустріч із виконуючим обов’язки голови - секретарем Савранської селищної ради Олегом Жируном.

Під час зустрічі були обговорені актуальні питання соціально-економічного розвитку громади, шляхи вирішення проблемних питань, які виникли. Зокрема, обговорювались питання щодо розвитку освіти, дитячого спорту, здорового харчування діток Савранської громади.

Окремо було винесено питання щодо важливості роботи системи "Безпечна Савранщина" в громаді, яка дозволить моніторити правопорушення в онлайн-режимі в будь-який час доби.

Михайло Дмитрович вкотре наголосив на важливості підтримки ЗСУ! Також на здійсненні контролю за видатками громади, економії бюджетних коштів та на «прозорості та підзвітності» тендерів по закупівлях.

Був визначений перелік питань, по яким Михайло Дмитрович надав відповідні доручення.