Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акту на обговорення

Дата: 22.02.2024 09:17

Любашівська селищна рада повідомляє про розробку  та винесення на публічне обговорення проєкту рішення  «Про  затвердження Положення про порядок надання платних послуг та переліку і тарифів платних послуг, що надаються Комунальною установою «Зеленбуд» Любашівської селищної ради» та аналізу регуляторного впливу відповідно до ст. 8 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Розробником регуляторного акту є Комунальна установа «Зеленбуд» Любашівської селищної ради.

Пропозиції та зауваження до регуляторного акту будуть прийматися від громадян протягом  місяця (крім вихідних та святкових днів) КУ «Зеленбуд» Любашівської селищної ради за адресою: 66502, Одеська область, Любашівський район, вул. Володимира Князя, 84, тел. 0974614853 та на електронну адресу: zelenbood@ukr.net.