У другу річницю повномасштабного вторгнення Глава німецької дипломатії з візитом на Одещині

Дата: 26.02.2024 07:58

Німеччина за останні два роки стала другим за величиною постачальником військової допомоги Україні та рішучим прихильником членства України в ЄС.

Вдячні голові МЗС Німеччини Анналені Бербок за візит та особливу увагу до нашого регіону.

Пані Бербок ознайомилася з наслідками російського тероризму, зокрема на власні очі побачила руйнування, спричинені обстрілами та рішуче засудила агресію рф проти України.

Поінформували Міністра закордонних справ ФРН щодо безпекової ситуації в регіоні. Сподіваємося на подальше посилення ППО.

Візит Глави німецької дипломатії до Одеси засвідчує підтримку з боку ФРН у боротьбі України за територіальну цілісність та збереження суверенітету.