Любашівська громада передала ще одне авто для ЗСУ

Дата: 01.03.2024 12:57

Любашівська громада передала ще одне авто для ЗСУ

Перший день весни 2024 року.

Дякуємо Збройним Силам України за те, що можемо мирно жити і працювати.

Любашівська громада продовжує активно підтримувати українських захисників, які мужньо боронять рідну землю від зазіхань агресора.

Сьогодні, за ініціативи Любашівського селищного голови Геннадія Павлова вже вкотре відбулась передача авто для потреб Збройних Сил України в особі нашого Захисника з села Петрівка Дащаку Роману Васильовичу, який захищає Україну на Куп’янському напрямку Донецької області.

Автомобіль Renault Scenic придбано за кошти, які були передані небайдужими громадянами, працівниками селищної ради та від фермерського господарства «Едельвейс» на рахунок ГО «Волонтерська організація «Архангела Михаїла».

Внесок кожного у придбання цієї та інших автівок -  це внесок у те, щоб якнайшвидше була Перемога України!

У сучасній війні авто на передовій не менш важливе, ніж зброя.

Тепер наші військові зможуть виконувати бойові завдання ще більш ефективніше, наближаючи нашу Перемогу.

Чекаємо всіх військових живими та неушкодженими вдома з Перемогою і продовжуємо допомагати нашим Захисникам.