Любашівська територіальна громада має обладнання «Мобільний кейс», яке дозволяє надавати адміністративні послуги за принципом віддаленого робочого місця.

Дата: 01.03.2024 13:39

Це дозволяє надавати послуги вдома для вразливих категорій громадян.

Правом на отримання адміністративних послуг на віддаленому робочому місці можуть скористатись:

• особи, які досягли 80-річного віку;
  • особи з інвалідністю першої групи;
  • особи, які за станом здоров'я не здатні самостійно пересуватись, зокрема ті, хто перебуває на стаціонарному лікуванні у комунальних медичних закладах.

Щоб отримати адміністративну послугу, представник клієнта має звернутись до Центру надання адміністративних послуг та повідомити про наявність такої потреби, а також надати документи, які підтверджують право отримати адміністративну послугу віддалено.

Повну інформацію про послугу можна одержати, ознайомившись із Порядком надання адміністративних послуг на пересувному віддаленому робочому місці адміністратора Центру надання адміністративних послуг (назва) ради із застосуванням спеціального автоматизованого комплексу «Мобільний кейс».

За додатковими консультаціями необхідно звернутись до ЦНАПу.