Прозорість і підзвітність

Дата: 05.03.2024 10:18

#прозорістьтапідзвітність

Сьогодні, 5 березня 2024 року, начальник Подільської районної військової адміністрації Михайло Лазаренко провів робочу зустріч з виконуючим обов’язки Подільського міського голови Олегом Албанським.

Під час робочої зустрічі було обговорено ряд важливих питань, зокрема актуальні питання соціально-економічного розвитку громади та виклики, що стоять перед місцевим самоврядуванням.

Керівники обговорили чим живе громада в умовах воєнного стану, а також за якими головними напрямками зараз працює орган місцевого самоврядування. А це і підтримка збройних формувань, проведення заходів із благоустрою, надання житлово-комунальних, освітніх, медичних, соціальних та інших послуг населенню.

Очільник району зазначив, що ключовими принципами бюджетоутворення є: прозорість, залученість жителів громад, збалансованість і реалістичність. Серед пріоритетів – безпека та оборона, стійкість громад,турбота про захисників і їхні сім`ї, дітей та малозабезпечені родини.

«Маємо спрямовувати всі сили на допомогу та підтримку нашим Захисникам. Це – пріоритет» - зауважив Михайло Дмитрович.

За результатами спілкування Михайло Дмитрович надав відповідні доручення.