« Підтримай армію-захисти Україну!»

Дата: 06.03.2024 08:04

« Підтримай армію-захисти Україну!»

З таким девізом зараз працює Подільська районна військова адміністрація.

Тому, 05 березня 2024 року начальник Подільської районної військової адміністрації Михайло Дмитрович Лазаренко вже вкотре ініціював та організував відправку допомоги нашим хоробрим воїнам, сміливим і мужнім військовослужбовцям, які захищають нас і тримають оборону на кордонах країни.

На заході були присутні:

- Полковник 2-го прикордонного загону державної прикордонної служби України – Олег Чичановський

- Підполковник в/ч А2756 – Іван Баталін

- Підполковник сил спеціального призначення – Олександр Чумак

- Полковник в/ч 3012 Національної Гвардії України - Володимир Шершеньков.

Шановних гостей зустрічали запашним хлібом на Подільській землі.

На початку проведення заходу Всі присутні заспівали Державний Гімн України та схилили голови віддавши шану полеглим воїнам та співвітчизникам загиблими внаслідок збройної агресії рф проти України.

Начальник Подільської районної військової адміністрації - Михайло Дмитрович Лазаренко вручив ключі від автомобілів, цінні подарунки та подяки, а саме:

- наші військовослужбовці сил спеціального призначення отримали автомобіль Мерседес ML;

- в/ч 3012 Національної Гвардії України отримали автомобіль Ford Ranger, двовісний причіп «Старконь» та три FPV дрони;

- 2- ий прикордонний загін державної прикордонної служби України отримали один FPV дрон;

- підполковнику Олегу Чичановському , командиру в/ч А2756 підполковнику Івану Баталіну та настоятелю парафії всіх святих землі української, військовому капелану, протоієрею - Михайлу Базильку від Подільської РВА вручено Нагородні годинники;

- Подяку Подільської РВА та сувенірну медаль «Архангела Михаїла» отримав начальник відділу культури та туризму Любашівської селищної ради Анатолій Крячик..

Полковник 2-го прикордонного загону державної прикордонної служби України Олег Чичановський вручив подяки за вагомий внесок, активну громадську діяльність, плідну співпрацю:

- директору СТОВ "ОБРУЧ" – Євгену Татарову;

- директору СФГ "ЕМАНУІЛ" - Ірині Сакарі;

- директору ПП "ТДС БРИЗ" - Дмитру Тінковану

- приватному підприємцю - Ірині Паюк

Полковник - Володимир Шершеньков вручив нагрудний знак «ЗА СПІВПРАЦЮ» начальнику Подільської РВА Михайлу Лазаренку,

а також подяки від в/ч 3012 Національної Гвардії України за небайдужість, плідну співпрацю та всебічну допомогу:

- меценату - Михайлу Чорному;

- директору ТОВ "Ягорлик" - Георгію Демирову ;

- директору ТОВ "Мирдар" – Олександру Химичу;

- керівнику апарату Подільської РВА – Ользі Матвєєвій;

- заступнику начальника Подільської РВА- Вадиму Мегісу;

Подяки від в/ч А2756 за вагомий внесок, активну громадську діяльність, плідну співпрацю вручив командир підполковник Іван Баталін:

-директору ТОВ АФ «ЕДЕМ» - Михайлу Скуртулу.

-директору ПП "БАЛТСЬКА ШВЕЙНА ФАБРИКА" – Юлії Войтко;

-директору СФГ "ТИЛІГУЛ" – Олександру Битці.

Допомога нашим військовим вкрай необхідна, адже щоразу наші воїни розуміють, що в них є підтримка, що їх цінують та поважають, що вони потрібні, що їх чекають.

Для Михайла Дмитровича допомога нашим захисникам завжди в пріоритеті! Вона є відкритою та прозорою.

Ми з Вами маємо всі об’єднатися та вірити що наша дружня сім’я – український народ, здолає всі перешкоди!

Саме тому, в кінці заходу небайдужі жителі Подільська задонатили кошти, щоб зробити свій внесок в наступну передачу допомоги нашим бійцям.

Також бійцям на фронт передали найнеобхідніше на даний момент - це продукти: тушонки, м’ясні вироби, різні смаколики, воду, засоби гігієни, хлібобулочні вироби, сало, кондитерські вироби.

Також ще одним подарунком для військових стали малюнки, які створювали учні. Діти зображують родини, сонце, українські прапори та мирне небо з пташками.

Михайло Дмитрович та наші воїни висловлюють щирі слова вдячності за єдність та реалізацію ініціативи!

Дякуємо усім, хто допомагає та долучається до підтримки наших захисників.

Зробимо все за для перемоги!

Все буде Україна!!!