Засідання виконкому

Дата: 07.03.2024 13:29

07 березня 2024 року відбулось засідання виконавчого комітету Любашівської селищної ради під керівництвом Любашівського селищного голови Геннадія Павлова та керуючого справами (секретар) виконавчого комітету селищної ради Наталі Бобошко.

В роботі засідання, крім членів виконкому, взяли участь начальники управлінь та відділів селищної ради, а також керівники підприємств і організацій, старости старостинських округів.

Перед початком засідання присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблих унаслідок збройної агресії російської федерації, в тому числі земляків, які віддали життя за територіальну цілісність та незалежність України.

Любашівський селищний голова Геннадій Павлов передав подяки від громадської організації «Миколаївська обласна організація лідерів молодіжного самоврядування «Молодь – майбутнє нації» жителю смт Любашівка Новіцькому Миколі Георгійовичу та старості Новокарбівського старостату Мушинській Надії Василівні за значний внесок у налагодженні роботи волонтерського підрозділу, вагомі зусилля щодо підтримки підрозділів Збройних Сил України та долучення до ініціатив організації.

У ході засідання були ухвалені рішення, що стосувались надання одноразової матеріальної допомоги цивільним жителям громади які опинилися у складних життєвих обставинах, на вирішення соціально-побутових потреб та на лікування, родинам військових, які загинули захищаючи незалежність України на поховання, військовослужбовцям на реабілітацію.

Фото без описуФото без описуФото без опису