На Одещині створено проєктний офіс BRAVE1

Дата: 19.03.2024 09:10

На Одещині створено проєктний офіс BRAVE1

Подай свій проєкт, щоб наблизити перемогу та перетворити Україну на лідера в галузі defense tech.

Регіональний офіс Brave1 шукає креативні та винахідливі розробки, що наближають Україну до перемоги.

Чому варто приєднатися до Brave1?

По-перше, можливість зробити вклад в безпеку України, створюючи інноваційні рішення, які допоможуть покращити оборонну спроможність країни.

По-друге, творча свобода. У Brave1 цінують креативність. Саме цей кластер забезпечить необхідну атмосферу, яка сприяє розвитку новітніх ідей та технологій. Команда та профільні експерти кластеру надають розробникам фінансову, інформаційну та організаційну підтримку заради технологічної переваги над ворогом та нашої перемоги.

По-третє, знайомства та співпраця. У Brave1 ви зустрінете цікавих людей з різних галузей, з якими ви можете співпрацювати та ділитися досвідом. Скоординована робота та взаємодія учасників кластера дасть змогу швидше знаходити й розвивати технологічні рішення для сфери безпеки та оборони.

Для отримання додаткової інформації надсилайте запити на електронну пошту brave1@od.gov.ua