Дата: 20.03.2024 08:05

19 березня 2024 року Любашівська  громада провела в останню путь Героя – Валерія БАНДРАБУРУ.

Солдат БАНДРАБУРА Валерій Григорович загинув під час виконання бойового завдання із захисту територіальної цілісності України 12 березня 2024 року в районі  населеного пункту Новомихайлівка Донецької області.

Йому було 42 роки.

Прощання відбулося у рідному селі Комарівка нашого Захисника.

Віддати шану Герою прийшли сотні мешканців громади. Проводжали траурний кортеж із домовиною Захисника до його останнього місця спочинку на кладовищі в селі Троїцьке односельчани, рідні, побратими, друзі, духівництво, керівництво громади і всі небайдужі, які прийшли віддати шану й схилити голови за найвищу жертву нашого земляка - за майбутнє України.

Смерть Валерія - це не тільки біль родини, це біль усієї громади, це біль усієї країни. Справжній патріот, вірний захисник України. Таким він назавжди залишиться у нашій пам’яті, а його ім’я навіки буде взірцем мужності, патріотизму та незламності.

Слава Герою!

Слава Україні!