Шановні мешканці Любашівської селищної територіальної громади !

Дата: 21.03.2024 09:52

Шановні мешканці Любашівської селищної територіальної громади !

Любашівська селищна рада неодноразово  зверталася  до  Служби відновлення та розвитку інфраструктури в Одеської області щодо вирішення питання  ремонту ділянки автомобільної дороги загального користування державного значення Т-1623 Ананьїв – Троїцьке – Березівка – Вікторівка.

Отримавши відповідь від 08.03.2024р. № 9- 968/12 «Служби відновлення та розвитку інфраструктури в Одеської області» де зазначено, що у зв’язку зі значними обсягами ямковості, мобілізацією державного бюджету на  боротьбу із російською агресією та відновлення пошкоджених внаслідок бойових дій об’єктів, роботи з експлуатаційного утримання, у тому числі ліквідації  ямковості дорожнього покриття роботи проводяться переважно на автомобільних дорогах загального користування державного значення з урахуванням пріоритетності, загального експлуатаційного стану та необхідності забезпечення, підтримання обороноздатності регіону в межах наявного фінансування.

Також повідомили, що станом на сьогодні немає затвердженого плану фінансування робіт з експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування державного значення Одеської області на 2024 рік.

Просимо до даного питання поставитися з порозумінням.