Комунальників Любашівської селищної територіальної громади привітали з професійним святом.

Дата: 21.03.2024 13:32

В.о. Любашівського селищного голови Людмила Мокряк та заступник селищного голови Олег Пенчев привітали від імені Любашівського селищного голови Геннадія Павлова  працівників комунальних служб громади з професійним святом та подякували їм за важку, часом непомітну, але дуже відповідальну роботу.

Саме завдяки комунальникам з року в рік змінюється загальний вигляд населених пунктів нашої громади які стають більш чистими, впорядкованими, освітленими, квітучими, вчасно розчищеними під час снігопадів. Поступово поліпшується якість водопостачання і водовідведення, утримання будинків та прибудинкових територій.

Найкращих робітників галузі, трудові колективи комунальної  установи  "Зеленбуд» та Комунального  підприємства «Джерело-Комунсервіс»  за сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у розвиток житлово-комунального господарства та з нагоди відзначення професійного свята - Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення було нагороджено Подяками Любашівської селищної ради.

Щиро дякуємо за Вашу нелегку працю за будь-яких умов, у будь-яку пору року, у будь-який час доби. Міцного Вам здоров’я, вдячних споживачів комунальних послуг, мирного неба та довгоочікуваної Перемоги!