Прозорість і підзвітність

Дата: 02.04.2024 11:42

#прозорістьтапідзвітність

Начальник Подільської районної військової адміністрації Михайло Лазаренко, провів робочу зустріч з секретарем Савранської селищної ради Олегом Жируном.

Основною метою зустрічі було обговорення питань щодо економного використання електроенергії в Савранській громаді. Після останніх ворожих обстрілів стан енергетичної системи України погіршився. Селище має дотримуватись режиму економії використання вуличного освітлення, скоротивши його до 30% завдяки зменшенню кількості увімкнених вуличних ліхтарів.

Також у ході зустрічі Михайло Дмитрович, звернув увагу на раціональність кожної запланованої закупівлі, які планує провести територіальна громада, на предмет їх актуальності в умовах сьогодення.Закупівлі мають бути прозорими та безпосередньо підзвітними.

Також очільник району підкреслив, що головне завдання кожної громади – це підтримка ЗСУ, оскільки для райдержадміністрації головним пріоритетом є посилення обороноздатності України в умовах повномасштабної війни.