Відкриваємо III етап змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»

Дата: 15.04.2024 13:00

Відкриваємо III етап змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»

Сьогодні – баскетбол в Балтській громаді!

Привітати учасників районного етапу змагань «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» та урочисто відкрити змагання прибув начальник Подільської районної військової адміністрації Михайло Лазаренко.

«Приємно бачити усмішки та щасливі обличчя дітей. Тут панує справжній дух змагань. Загалом участь у Всеукраїнському проєкті, який ініціював Президент Володимир Зеленський, беруть сотні учнів Подільщини. Дякую громадам за активність. Впевнений, що наші команди здобудуть багато призових місць і будуть серед переможців. «Пліч-о-пліч» – це про спорт, здоров’я, перемогу та єдність», — звернувся до учасників змагань Михайло Лазаренко.

Сьогодні в змаганнях з баскетболу приймають команди юнаків та дівчат. Всього в межах цього етапу команди змагатимуться з 5 видів спорту: баскетбол, волейбол, футзал, черлідинг та спортивне орієнтування.

Нагадаємо, після IІI туру змагань, який триватиме впродовж декількох тижнів, на найкращі команди з кожного виду спорту чекає обласний, а потім – всеукраїнський етап.

В залі вирувала позитивна, драйвова атмосфера. Команди були єдиним цілим, для яких головна мета – перемога.

Переможців та призерів змагань нагородили кубками, дипломами та медалями із логотипом змаганнь.

Дякуємо нашим захисникам за можливість займатися спортом та бачити усмішки наших дітей! Разом до Перемоги!

#плічопліч #Подільщина