Прозорість і підзвітність

Дата: 17.04.2024 13:16

#прозорістьтапідзвітність

Сьогодні начальник Подільської районної військової адміністрації Михайло Лазаренко провів робочу зустріч з Слобідським селищним головою Доцуленком Віктором.

Під час зустрічі розглянуто актуальні питання щодо повноти сплати податків в умовах воєнного стану, пошуку та реалізації резервів наповнення місцевого бюджету.

Михайло Дмитрович наголосив на необхідності ефективного та прозорого використання бюджетних коштів та зауважив на необхідність постійного контролю за процесом їх використання.

Також були обговорені актуальні питання життєдіяльності громади та наявні проблемні питання. Звичайно, головною темою була допомога Збройним Силам України, що надважливо в період воєнного стану. Михайло Дмитрович подякував за підтримку наших військових і активну участь у спільній закупівлі всього необхідного для них.

За результатами зустрічі намічені подальші сумісні кроки задля ефективної співпраці.