На зв'язку рубрика «Амбасадори Подільського району».

Дата: 23.04.2024 16:51

На зв'язку рубрика «Амбасадори Подільського району».

Сьогоднішній наш гість - амбасадор проєкту «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч» Кодимської міської ради Подільського району Анатолій Олександрович Мураховський.

Анатолій Олександрович відомий в Україні та близькому зарубіжжі як професійний тренер вищої кваліфікації з футболу. За період своєї трудової діяльності, починаючи з 1992 року та по 2013 рік був тренером ФК Інтеграл; ФК «Нива» Вінниця – вища ліга; ФК «Бершадь» - друга ліга; ФК «Ністру» Молдова – вищий дивізіон; ФК «Буковина» м. Чернівці- друга ліга; головний тренер ФК «Волинь-2»г.Луцьк-Ковель – друга ліга; головний тренер ФК «Єдність» -друга ліга; тренер консультант ФК «Прикарпаття» м. Івано-Франківськ – перша ліга; головний тренер ФК «Єдність – друга ліга.

Має свої спортивні досягнення – це вихід ФК «Нива» Вінниця у фінал кубка України (1996р), вихід команди ФК «Ністру» у фінал кубка, срібний призер, учасник кубка Інтертото та УЄФА, бронзовий призер команди ФК «Єдність».

Тож, нам є ким пишатися.

І завершуючи нашу рубрику «Амбасадори Подільського району» хочемо нашим амбасадорам Володимиру Расторгуєву, Володимиру Куріпку, Валерію СокерчакуЄвгену Цупі, Сергію Кольцову, Сергію Власову, Анатолію Мураховському, тренерам та викладачам фізичної культури подякувати за наполегливу працю, за підтримку, терпіння, мотивацію, за високі результати та головну нашу гордість – наших дітей.

Хочемо побажати всім, хто відданий спорту, подальших перемог та підкорених високих спортивних п'єдесталів! Успіхів Вам!

Разом пліч-о-пліч! Разом ми сила! Разом до перемоги!