Дата: 25.04.2024 10:19

На виконанння розпорядження голови Подільської РВА (РДА) від 22.04.2024 р. №61/24 "Про посилення охорони та створення належних умов для відтворення водних біоресурсів у рибогосподарських водоймах Подільського району Одеської області у нерестовий період 2024 року", з метою посилення охорони та створення належних умов для відтворення водних біоресурсів у рибогосподарських водоймах району у нерестовий період 2024 року.

Любашівська селищна територіальна громада доводить до відома населення що, на період весняно-літнього нересту в Одеській області вводять заборону на вилов риби. Обмеження будуть діяти:

· З 1 квітня по 30 червня – на річці Південний Буг в межах Одеської області, річках Кодима, Тилігул, Великий та Малий Куяльник, Барабой та інших малих річках області з їх придатковими системами (крім водних об’єктів наданих в користування для цілей аквакультури);

На незаборонених ділянках під час нересту рибалити можна — але тільки гачковими знаряддями (не більше двох гачків на рибалку) або спінінгом з однією штучною приманкою.

Крім того на встановлений період у заборонених місцях заборонять рух всіх транспортних засобів чи моторних суден, за виключенням тих, які використовуються органами рибоохорони.