Дата: 26.04.2024 11:51

26 квітня 2024 року в медіацентрі Любашівської публічної бібліотеки, Любашівський селищний голова Геннадій Павлов зустрівся з представниками Любашівської громадської організації „Союз Чорнобиль України” аби дізнатися про найбільш болючі проблеми та за «круглим столом» визначити шляхи їх вирішення.

Запрошені на зустріч представники Управління «Центр надання адміністративних послуг» селищної ради, КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» селищної ради, управління соціального захисту населення Подільської райдержадміністрації, Любашівського  розповіли про соціальну підтримку мешканцям громади з числа ліквідаторів аварії на ЧАЕС, роботу з забезпечення соціальних пільг з державного та місцевого бюджетів, надання адміністративних послуг, надання безкоштовних медичних послуг, забезпечення санаторним лікуванням тощо.

Усі зауваження та пропозиції громадян зі статусом постраждалих внаслідок Чорнобильської АЕС взяті керівництвом Любашівської громади до уваги і подальшого вирішення. У розмові із «чорнобильцями» селищний голова підкреслив, що, селищна рада постійно, не зважаючи на військовий стан, підтримуватиме та буде допомагати всім постраждалим внаслідок ЧАЕС та їх рідним, а також іншим пільговим категоріям населення.

Любашівський селищний голова Геннадій Павлов висловив слова безмежної вдячності учасникам ліквідації аварії за мужність і героїзм, виявлені під час приборкання реактора на  ЧАЕС, побажав кожному з ліквідаторів  міцного здоров’я, благополуччя, оптимізму та впевненості у завтрашньому дні, миру та довгоочікуваної Перемоги.