Ветерани (-ки) війни (учасники (-ці) бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни) мають право на всі види правничих послуг від системи безоплатної правничої допомоги.

Дата: 29.04.2024 15:34

Надається правнича допомога щодо:

- Оскарження дій чи бездіяльності військових частин, військово-лікарських комісій чи органів державної влади

- Оформлення або перерахунку пенсій, грошового забезпечення, виплати одноразової грошової допомоги у зв’язку з пораненням, інших соціальних виплат та допомог

- Надання відпусток, звільнення з військової служби

- Вирішення сімейних питань: аліментів, розлучення, спадщини тощо

- Розв’язання інших правових проблем, у тому числі в судовому порядку

Військовослужбовці (-виці) Збройних Сил України можуть отримати безоплатно первинну правничу допомогу — консультації, допомогу зі складенням документів, крім документів до суду.

Членам сімей загиблих

Члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та загиблих (померлих) Захисників / Захисниць України також мають право на всі види правничих послуг.