На Одещині з 13 по 17 травня проходить Європейський тиждень громадського здоров’я, який започатковано в Україні з 2019 року.

Дата: 15.05.2024 07:54

Цьогоріч він проводиться вшосте за темою «Здоров’я — це політичний вибір».

«Поняття громадське здоров’я більш широке ніж ми його уявляємо. Воно стосується не тільки збільшення тривалості життя, а й збереження активності, світлого розуму і любові до життя. Це стосується психічного та соціального добробуту кожного з нас», - зазначив під час брифінгу в Одеській ОВА заступник генерального директора з дослідження біологічних факторів Одеського обласного Центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України Сергій Дементєв.

В рамках проведення Європейського тижня громадського здоров’я, для підвищення обізнаності населення про важливість фізичного та психічного здоров'я в області проводитимуться наступні профілактичні заходи: кожного дня, впродовж тижня в прямому ефірі будуть проходити вебінари з різних тем на офіційній сторінці Одеський обласний центр контролю та профiлактики хвороб у мережі Facebook, на базі КНП “Дитяча міська поліклініка №3” ОМР пройде акція любові до вакцинації, також у громадах будуть працюватимуть Містечка здоров'я.