Прозорість і підзвітність

Дата: 20.05.2024 14:38

Сьогодні, 20 травня 2024 року, начальник Подільської районної військової адміністрації Михайло Лазаренко провів робочу зустріч із виконуючим обов’язки голови - секретарем Савранської селищної ради Олегом Жируном.

Під час зустрічі були обговорені важливі питання соціально-економічного розвитку громади, а саме:

безпечне та здорове харчування дітей в школах та дошкільних закладах освіти;
 проведення мобілізаційної роботи;
 безпека та дозвілля учнів в літній період – підготовка до закінчення навчального року;
 економія та виважене використання електроенергії в громаді.

Михайло Дмитрович вкотре наголосив на важливості підтримки ЗСУ! Також на здійсненні контролю за видатками громади, економії бюджетних коштів та на «прозорості та підзвітності» тендерів по закупівлях.

"Доброчесність і нетерпимість до корупції – запорука Перемоги та важливий вектор розвитку держави" - зауважив очільник району.

Був визначений перелік питань, по яким Михайло Дмитрович надав відповідні доручення.

#прозорістьтапідзвітність