Сьогодні Любашівський селищний голова Геннадій Павлов привітав банківських працівників Любашівської громади з професійним святом - Днем працівників банківських установ

Дата: 20.05.2024 14:42

Сьогодні Любашівський селищний голова Геннадій Павлов привітав банківських працівників Любашівської громади з професійним святом - Днем банківських працівників.

З нагоди професійного свята, Геннадій Павлов нагородив Грамотами Любашівської селищної ради працівників філії Одеського обласного управління акціонерного товариства «Державний ощадний банк України» та Любашівського відділення Акціонерного товариства комерційного банку «ПриватБанк» за самовіддану наполегливу працю, професіоналізм, відповідальність, надання якісних фінансових послуг населенню і бізнесу, значний особистий внесок у розвиток економіки України і забезпечення її фінансової стабільності.

Любашівський селищний голова Геннадій Павлов висловив слова вдячності колективам банківських установ, які незважаючи на постійні зміни у обстановці військового часу ефективно працюють, обслуговують та підтримують жителів громади. Побажав подальшого розвитку і процвітання, вдячних клієнтів, достатку, сімейного благополуччя, миру і довгоочікуваної Перемоги.