Дата: 20.05.2024 14:53

Розвиток портової інфраструктури, оздоровлення дітей з Одещини та Харківщини, співпраця у галузі науки, обмін досвідом у різних сферах - ці та інші питання обговорили на онлайн-зустрічі з губернатором провінції Ізмір Турецької Республіки Доктором Сулейманом Ельбаном.

Домовились про організацію візиту делегації від Одеської області для представлення потенційних інвестиційних проєктів, а також про активізацію зовнішньо-економічної діяльності між представниками бізнесу обох регіонів.

Щиро вдячні за підтримку України та увагу до нашого регіону.

Розраховуємо на подальшу співпрацю