КЕРІВНИКАМ ПІДПРИЄМСТВ, УСТАНОВ І ОРГАНІЗАЦІЙ!

Дата: 21.05.2024 11:34

КЕРІВНИКАМ ПІДПРИЄМСТВ, УСТАНОВ І ОРГАНІЗАЦІЙ!

Повідомляємо  про необхідність подання територіальним центрам комплектування та соціальної підтримки щороку до 20 червня та 20 грудня інформації про наявність транспортних засобів і техніки, їх технічний стан, а також про громадян, які працюють  на підприємствах, в установах та організаціях на таких транспортних засобах та техніці, за формою згідно з додатком  1 постанови Кабінету Міністрів України №1921 від 28.12.2000 року.

Додатково зазначаємо, що за неподання вищезазначеної інформації керівники підприємств, організацій, установ будуть притягнені до АДМІНІСТРАТИВНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ згідно ст.210 Кодексу України «Про Адміністративні правопорушення» - від трьохсот до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.