23 травня День Героїв України

Дата: 23.05.2024 08:03

Шановні жителі Любашівської селищної територіальної громади!

23 травня в Україні відзначається День ГероївУкраїни - щорічне свято, запроваджене на честь усіх захисників нашої країни, які боролися за рідну землю протягом століть та продовжують боротьбу і нині.

Кожна епоха породжувала своїх героїв. Так вже історично склалось, що майже кожному поколінню доводилось боронити волю, свободу і свою державу - від козаків, воїнів УНР, бійців ОУН- УПА до Героїв Небесної Сотні, бійців добровольчих батальонів та Збройних сил України.

Свобода не буває задарма, і, на жаль, нам знову доводиться воювати за свою землю.

В цей день ми хочемо ще раз сказати дякую всім бійцям, які захищають країну, жертвуючи особистим спокоєм, спокоєм своїх рідних, своїм здоров’ям та життям.

Дякую медикам, які самовіддано рятують наших воїнів, і особливо - матерям воїнів, які чекають, моляться, допомагають своїм синам і донькам, і, дочекавшись, продовжують допомагати бійцям на передовій, і словом, і ділом.

Тож допомагаймо нашим Героям повернутись додому з Перемогою. Кожен з нас знає, як це можна зробити.

Честь і слава тим, хто нині стоїть на рубежах і оберігає наш спокій.

Слава Героям!

З  повагою

Любашівський селищний голова                                                   Геннадій ПАВЛОВ