Напередодні Міжнародного дня захисту дітей, який відзначається 1 червня, варто згадати воїнів, які стримують російську агресію і намагаються забезпечити захист та зберегти спокій українських дітей.

Дата: 23.05.2024 14:43

З метою підтримки наших захисників, служба у справах дітей Подільської районної військової адміністрації оголошує про проведення районної акції «Діти Подільщини - воїнам».

Запрошуємо всіх дітей долучитися до заходу та підготувати подарунок-подяку військовому, який може бути у вигляді аплікації, оригамі, бісероплетіння, виробу з повітряного пластиліну, оберегу, мінівишивки, власного вірша, листа побажання, малюнку тощо. Збір робіт триватиме з 27 травня по 5 червня в службах у справах дітей за місцем проживання.

Усі вироби передаватимуться воїнам на передову для підняття їхнього бойового духу, що стане вашим внеском в нашу Перемогу.

Для отримання додаткової інформації можете звертатися за телефоном служби у справах дітей районної військової адміністрації - 0500244610.