До уваги платникам податків !!!

Дата: 24.05.2024 13:57

Любашівська селищна рада просить кожного з платників податків фізичних та юридичних осіб перевірити наявність боргів минулих періодів та терміново сплатити/усунути у разі  виявлення таких. Особливу увагу звертаємо власників земельних часток (паїв), так як левову частку боргів Любашівської селищної ради складає нововведений податок, а саме мінімальне податкове зобов’язання. Власникам паїв, в тому числі одноосібникам та тим, чия земля знаходиться в оренді, потрібно звернутися до відділення Любашівської ДПІ з правовстановлюючими документами, які стосуються земельної частки (паю) та привести нарахування податків у відповідність. Також, нагадуємо, що відповідно до законодавства України, у разі несвоєчасної сплати податків, нараховуються штрафні санкції та пеня. За більш детальною інформацію запрошуємо до Фінансового управління Любашівської селищної ради (тел.2-22-10) або у відділення Любашівської ДПІ (податкова). Також, платники податків мають можливість користуватись приватною частиною Електронного кабінету, за посиланням: https://cabinet.tax.gov.ua.