Дата: 06.06.2024 16:37

Запрошуємо на навчання до Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості https://profcentre.odessa.ua.
Професійне навчання за різними формами навчання (очна, дистанційна, змішана) можуть пройти безробітні, в тому числі внутрішньо переміщені особи, а також інші категорії осіб не з числа безробітних, зокрема учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни. Для безробітних навчання, проживання та проїзд безкоштовно!
За більш детальною інформацією звертайтеся:
Одеська область, Подільський район, смт Любашівка, вулиця Володимира Князя 132-а, тел. (048) 230-12-65