Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акту на обговорення

Дата: 18.06.2024 08:25

Повідомлення про оприлюднення проєкту

регуляторного акту на обговорення

Любашівська селищна рада повідомляє про розробку  та винесення на публічне обговорення проєкту рішення  «Про встановлення розміру частки  прибутку (доходу) підприємств і організацій, що належать до комунальної власності на 2025 рік» та аналізу регуляторного впливу відповідно до ст. 8 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Розробником регуляторного акту є фінансове управління Любашівської селищної ради.

Пропозиції та зауваження до регуляторного акту будуть прийматися від громадян протягом  місяця (крім вихідних та святкових днів) фінансовим управлінням Любашівської селищної ради за адресою: 66502, Одеська область, Любашівський район, вул. Володимира Князя, 132, тел. (04864) 2-22-10.