ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

Дата: 21.06.2024 09:48

Ідентифікатор закупівлі

UA-2024-06-20-000325-a

Назва предмета закупівлі

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Відповідно до ст. 9 Закону України «Про архітектурну діяльність» будівництво (нове будівництво, реконструкція, реставрація, капітальний ремонт) об’єкта архітектури здійснюється відповідно до затвердженої проектної документації, державних стандартів, норм і правил у порядку, визначеному Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності».

У зв’язку з цим технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до затвердженої проектної документації по об’єкту будівництва:  «Нове будівництво (буріння) артезіанської свердловини за адресою: вул. 24-го Серпня, 110 смт Любашівка Подільського району Одеської області»

(НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 45262220-9 - Буріння водних свердловин), яка пройшла експертизу та отримала позитивний експертний звіт 16-0139/01-24 від 03 червня 2024 року, виданий Філія ДП "Укрдержбудекспертиза" в Одеській області

Розмір бюджетного призначення

Орієнтовний  обсяг фінансування предмета закупівлі  становить – 2021183,00 грн.

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі

Відповідно до п. 4 «Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі», затвердженої наказом Міністерства  розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275, очікувана вартість робіт з будівництва, капітального ремонту та реконструкції визначається з урахуванням кошторисних норм України «Настанова з визначення вартості будівництва» (далі – КНУ «Настанова з визначення вартості будівництва»), прийнятого наказом Міністерства розвитку громад та територій України від 01.11.2021 № 281.

Відповідно до розділу 1 КНУ «Настанова з визначення вартості будівництва» зведений кошторисний розрахунок вартості об’єкта будівництва - кошторисний документ, який визначає повну кошторисну вартість об’єкта будівництва або його черги, який включає кошторисну вартість будівельних робіт, витрати на придбання устаткування, меблів та інвентарю, а також інші витрати, та складається на основі об’єктних кошторисів та/або об’єктних кошторисних розрахунків і кошторисних розрахунків на окремі  види витрат.

На підставі затвердженого зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва: «Нове будівництво (буріння) артезіанської свердловини за адресою: вул. 24-го Серпня, 110 смт Любашівка Подільського району Одеської області» (CPV ДК 021:2015: 45262220-9 - Буріння водних свердловин) повна кошторисна вартість об’єкта будівництва складає – 2021183 грн.

Очікувана вартість предмета закупівлі: «Нове будівництво (буріння) артезіанської свердловини за адресою: вул. 24-го Серпня, 110 смт Любашівка Подільського району Одеської області» (CPV ДК 021:2015: 45262220-9 - Буріння водних свердловин)  розрахована на підставі зведеного кошторисного розрахунку, за виключенням сум, наведених у главі 10 «Утримання служби замовника» та главі 12 «Проектно-вишукувальні роботи та авторський нагляд» зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва, та становить – 2021183 грн., (з ПДВ), у тому числі:

• будівельні роботи – 1351833,00 грн.;
  • устаткування – 0,00 грн.;
  • інші витрати – 669350 грн.

Оголошення про проведення

1.НайменуванняЛюбашівська селищна рада

2.Місце знаходження: 66502, Одеська область,смт Любашівка,вул. Софіївська,97

3.Код ЄДРПОУ: 04380040

4.Назва предмету закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником: Нове будівництво (буріння) артезіанської свердловини за адресою: вул. 24-го Серпня, 110 смт Любашівка Подільського району Одеської області код ДК 021:2015 –  45262220-9 - Буріння водних свердловин».

5.Дата оголошення:  20.06.2024 року.

6.Процедура закупівлі: Відкриті торги з особливостями

7.Строк виконання робіт: до 31.12.2024 року

8. Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг:  Одеська область, Подільський район, смт Любашівка, вул. 24-го Серпня,110

Показник