ОГОЛОШЕННЯ !!! До уваги мешканців багатоквартирних будинків та голів співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) Любашівської селищної територіальної громади

Дата: 25.06.2024 09:38

Любашівська селищна рада доводить до відома мешканців багатоквартирних будинків та голів співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) Любашівської селищної територіальної громади, що своєчасна подача якісної питної води залежить від стану внутрішньобудинкових труб. У більшості трубопровід до багатоквартирних будинків поліпропіленовий, а трубопровід всередині будинку – металевий. Вік експлуатації металевих труб 40-50 років минулого століття, за цей час всередині утворюється іржа та наліт, відбувається корозія металу, що призводить до зменшення діаметру та тиску в мережі.

Рекомендуємо всім власникам квартир замінити внутрішньобудинковий трубопровід  на новий  з використанням сучасних виробів та матеріалів для сталої подачі питної води. А також зазначаємо, що за стан внутрішньобудинкового трубопроводу відповідальні мешканці багатоквартирних житлових будинків.

Дякуємо за розуміння.Фото без опису