25 червня 2024 року у медіа центрі Любашівської публічної бібліотеки відбулося урочисте вручення премії Любашівської селищної ради імені Ростислава Палецького.

Дата: 25.06.2024 13:52

Премію імені Ростислава Палецького засновано у грудні 2022 року за ініціативи Любашівського селищного голови Геннадія Павлова та підтримки депутатів Любашівської селищної ради. Цього року такий конкурс проведено вдруге на знак вшанування видатного українського патріота, новатора у жанрі національного живопису троїцької станкової графіки Ростислава Палецького.

Премія присуджується у двох вікових категоріях (5-18 років та від 18 років) за номінаціями:

- “Декоративне та народне малярство”;

- “Художня тканина”;

- “Художні вироби з природніх матеріалів”;

- “Науково-дослідницька праця та популяризація національного народного мистецтва”.

Лауреати Премії І-шої категорії кожної номінації відзначаються дипломами та грошовою нагородою, за рахунок коштів, передбачених в бюджеті Любашівської селищної ради:

- 1 місце – 3000 грн;

- 2 місце - 2000 грн;

- 3 місце – 1000 грн.

Лауреати Премії ІІ-гої категорії кожної номінації відзначаються дипломами та грошовою нагородою, за рахунок коштів, передбачених в бюджеті Любашівської селищної ради:

- 1 місце – 5000 грн;

- 2 місце - 3000 грн;

- 3 місце – 1500 грн.

Всі присутні на заході, хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих українців, що присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність України та  згадали кожного Героя-земляка поіменно.

Вітала присутніх з врученням премії в.о. Любашівського селищного голови Людмила Мокряк подякувавши за неймовірно талановиті твори та творчу роботу.

Гості ознайомились з виставкою робіт лауреатів премії Любашівської селищної ради імені Ростислава Палецького.

Лауреатами та переможцями премії Любашівської селищної ради імені Ростислава Палецького стали:

І вікова категорія:

• Пічкур Катерина Анатоліївна – І місце, вихованка Комунального закладу «Школа мистецтв» Любашівської селищної ради в номінації «Декоративне та народне малярство»;
  • Колесник Наталя Миколаївна – І місце, вихованкаі Комунального закладу «Школа мистецтв» Любашівської селищної ради в номінації “Декоративне та народне малярство”;
  • Ковальчук Назар Олегович – ІІ місце, учень Комунальної установи «Ананьївський ліцей  №1 Ананьївської міської ради» в номінації  «Декоративне та народне малярство»;

ІІ вікова категорія:

• Шлода Олена Володимирівна – І місце, виконуюча обов’язки  директора Комунального закладу «Школа мистецтв» Любашівської селищної ради в номінації «Декоративне та народне малярство»;
  • Сологуб Лідія Володимирівна – І місце, майстер прикладного мистецтва, жителька с. Ясенове Друге Подільського району Одеської області, в номінації “ Художня тканина”;
  • Славинський Олександр Олексійович – І місце, директор Будинку народної творчості ім. Ростислава Палецького в номінації  “Науково-дослідницька праця та популяризація національного народного мистецтва”;
  • Барбірош Катерина Миколаївна – ІІ місце, майстер прикладного мистецтва, жителька м. Ананьїв Подільського району Одеської області, в номінації “Художня тканина”;
  • Нані Софія Андріївна – ІІ місце, майстер прикладного мистецтва, жителькаі смт Слобідка Подільського району Одеської області, в номінації  “Художні вироби з природніх матеріалів”;
  • Паровенко Сніжанна Іванівна – ІІ місце, майстер прикладного мистецтва, жителька с. Троїцьке  Подільського району Одеської області, в номінації “Декоративне та народне малярство»”;
  • Лохвінська Людмила Євгенівна – ІІІ місце, викладач Комунального закладу «Школа мистецтв» Любашівської селищної ради в номінації “Науково-дослідницька праця та популяризація національного народного мистецтва”.

Вітаємо усіх лауреатів премії та бажаємо творчих успіхів!

Пишаємось талановитими і закоханими у свій край майстрами народного мистецтва, які і в мирний, і в воєнний час служать інтересам Держави та громадянам України

Скорішої Перемоги та миру на нашій українській землі!

Більше фото за посиланням