Подяка від 3-ї окремої штурмової бригади

Дата: 26.06.2024 10:26

Подяка від 3-ї окремої штурмової бригади

Любашівська селищна територіальна  громада отримала Подяку від 3-ї окремої штурмової бригади Збройних Сил України за вагомий внесок у підвищення боєздатності 3-ї штурмової бригади та майбутню перемогу  України у війні за незалежність.

Військовий третьої окремої штурмової бригади Вадим Кудіяров висловив подяку керівництву та депутатському корпусу Любашівської селищної ради, всім жителям Любашівської громади за постійну підтримку та надання фінансової допомоги на потреби підрозділу у сумі двох мільйонів гривень. Розповів про особливості та основні напрямки роботи підрозділу та рекрутинг.

Колектив Любашівської селищної ради на чолі з секретарем селищної ради Людмилою Мокряк подякували за нагороду, яка є визнанням кожного мешканця громади, які вносять благодійні кошти для допомоги Збройним Силам України, кожного платника податків, кожного сільгоспвиробника, які щоденно наближують Перемогу, кожен на своєму фронті.

Єдиною командою і надалі надаватиметься підтримка та допомога підрозділам Збройних Сил України.

Щиро дякуємо українським захисникам за відвагу, мужність та за кожен новий день!

Разом до Перемоги!