815 000 євро допомоги від міжнародних донорів залучено для Одещини з початку цього року.

Дата: 26.06.2024 10:28

Для зручної та ефективної комунікації з міжнародними донорами розробили онлайн-платформу «Spilnota». Сьогодні презентували її представникам дипломатичного корпусу та міжнародних організацій в Одеській області.

«Spilnota» - це своєрідний цифровий майданчик, який збирає актуальні потреби регіону, консолідує зусилля та можливості з метою якісного відновлення і відбудови Одеської області.

Основні переваги платформи - це відкритість, можливість подачі необмеженої кількості заявок, прозорість на всіх етапах, зручний та доступний функціонал, можливість збору інформації про реалізовані проєкти та історії успіху, можливість контролю з боку всіх учасників процесу, захист сторін від недобросовісних контрагентів та найголовніше - підзвітність.

На зустрічі з дипломатами також обговорили ряд важливих питань, зокрема безпекову складову регіону, медичну допомогу та оздоровлення дітей за кордоном. Також підняли не менш важливе енергетичне питання, а саме забезпечення сталого проходження осінньо-зимового періоду 2024-2025.

Ознайомитися з платформою можна за посиланням: https://spilnota.org